Uzņēmumu komandām

Mēs nodrošinām gan vairāku vai pilnas dienas notikumus, kas ietver prāta vētras, komandas sadarbības aktivitātes, kā arī, protams, relatīvi īsus izaicinošus un transformējošus notikumus, kas spēj radīt uztveres maiņu, jaunas attieksmes un pierādījumus, ka Neiespējamais IR Iespējams. 


Mūsu mājas ir Latvija, bet Fire Hawk komanda var nodrošināt ugunsstaigāšanas u.c. notikumus jebkurā vietā uz zemeslodes. Mūsu pašreizējā kapacitāte ir pasākumi līdz 500+ dalībniekiem, bet mūsu aicinājums ir mazāki un privātāki notikumi, kas sniedz īpašu pieredzi katram dalībniekam.

Sazinies ar mums tagad: [email protected]

Ugunsstaigāšana

Komandas veidošanas notikumus, kura kulminācija ir staigāšana pa 500°C karstām oglēm.


Uguns staigāšana ir lēmumu pieņemšanas un savu negatīvo pārliecību pārvarēšanas vingrinājums. Tas ir notikums pēc kura komanda paplašinās savas iespēju robežas un izveidos daudz ciešākas savstarpējas saites. Notikums, kas vadītājam dos iespēju ieraudzīt komandas dinamiku, slēptos pozitīvos un arī iespējams negatīvos līderus.
Pārejot pāri ugunij un neapdedzinoties, jūsu sastapsieties un pārvarēsiet bailes no ilūzijām, ko rada prāts. Ugunstaigāšanas laikā dalībnieki maina savu pārliecību šablonus viena vakara laikā un tas dod lielu grūdienu tālākajā attīstībā. Jūsu komanda būs daudz gatavāka mesties uz priekšu, lai sasniegtu jaunas rezultātu virsotnes. Papildus personiskās motivācijas pieaugumam saites un attiecības starp dalībniekiem kļūst stiprākas, jo tie ir kopā gājuši cauri ugunij un atbalstījuši notikumā, kas katram ir bijis īpašs. 

Notikuma ilgums un saturs ir atkarīgs no dalībnieku skaita, kā arī tas tiek pielāgots konkrētā uzņēmuma izaicinājumiem un vajadzībām. Parasti gatavošanās UGUNSSTAIGĀŠANAI ietver prāta vingrinājumus par lēmumu pieņemšanu, atbildības uzņemšanos un komforta zonas izaicināšanu.  Pēc ugunsstaigāšanas dalībnieki bieži uzņemas augstākus mērķus un ierauga jaunas iespējas, kas agrāk būtu likušas neiespējamas dēļ negatīvās domāšanas šablona, t.i. bailēm

UGUNSSTAIGĀŠANA rada MILZĪGU sasnieguma un pozitīva pārdzīvojuma sajūtu relatīvi īsā notikumā. Tā dod bezprecedenta grūdiens komandas motivācijai un komandas biedra pleca sajūta


Sazinies ar mums tagad: [email protected]

Stiklu staigāšana

Ikdienas ritms kļūst ar vien steidzamāks un mūsu prasme fokusēties kļūst arvien vājāka. Mūs nepārtraukti atrauj un novērš visdažādākās blakus lietas. Ikdienā saprotam, ka strādājam, piekūstam, bet nepaveicam pašu svarīgāku un bieži nepamanām un nenovērtējam notikumus, kas to ir pelnījuši.

Staigāšana pa stiklu lauskām ir brīnišķīga metaforiska aktivitāte, kas rada spēcīgu metaforu par fokusēšanās spēku un mūsu spējām sasniegt NEiespējamo. Stiklu staigāšana ļoti specifiskā veidā atklāj cik svarīgi ir būt uzmanīgam un fokusētam, kas ir divas galvenās šis aktivitātes iezīmes papildus negatīvo pārliecību pārvarēšanai.

Daudzi dalībnieki atzīst, ka staigāšana pa stikliem tos pārsteigusi vairāk par ugunsstaigāšanu. Staigāšana pa stiklu lauskām ir arī lieliska alternatīva situācijām, kad Ugunsstaigāšana nav iespējama.

Negatīvu pieņēmumu pārvarēšanas vingrinājumi

Dažādi metaforas pastiprinoši vingrinājumi, kas dod iespēju sajust savu izaicinājumu un to tajā pat mirklī pārvarēt.

Piedzīvojums Gruzijā

Komandas ceļojums Gruzijā, kur elpu aizraujoši skati, vēstures liecības, kalnos kāpšana, raftings, izjādes u.c. mijas ar vīna degustācijām,  brīnišķīgo Gruzijas virtuvi un profesionāla trenera vadītām prāta vētrām.


Mēs nodrošinām piekļuvi Gruzijas dvēselei, ko nevar nodrošināt, ja neesat dzīvojis Gruzijā, nezināt tās slepenākos ceļus un jūs tur neuzņem kā senu draugu. Mārtiņš un Baiba ir gan dzīvojuši Gruzijā, gan ir saistīti ar to jau vairāk kā 20 gadus.


Piedzīvojums un tā saturs tiek pielāgots konkrētā klienta komandas vajadzībām un var iekļaut arī ugunsstaigāšanu galvu reibinošu kalnu ēnā.

Video no līdzīga notikuma šeit 


Sazinies ar mums tagad: [email protected] 

Mūsu klienti