Pasaulē atzīti ugunsstaigāšanas profesionāļi

Mārtiņa un Baibas bagātā dzīves pieredze kombinācijā ar milzīgu degsmi mācīties no un kopā ar labākajiem sniedz neatkārtojamu pieredzi katrā no notikumiem. Abi ir veltījuši daudzus gadus, lai radītu īpašus un pozitīvām emocijām bagātus notikumus slīpējot dažādās nianses un strādājot ar izaicinošām aktivitātēm gan Latvijā, gan ārpus tās. Viņi ir vadījuši notikumus 4 pasaules kontinentos, abās pusēs ekvatoram, ar 1 - 500 dalībniekiem. Esam vadījuši gan izaicinājumus TV šoviem, gan korporatīvus komandu pasākumus, gan ārkārtīgi intīmus un saviļņojošus privātus notikumus, piem. mičošanas, īpašas jubilejas u.c.  Dalībnieku vidū ir bijuši gan bērni un jaunieši, gan top vadītāji un pasaules klases sportisti. kā arī visdažādāko citu profesiju pārstāvji no visas pasaules.

Mārtiņš un Baiba 2013.gadā aizsāka publiskās ugunsstaigāšanas kustību un tradīciju Latvijā, kad sniedza piekļuvi šim notikumam ikvienam. Viņi abi ir vispasaules ugunsstaigāšanas profesionālu ikgadējā saieta "Firewalk Gathering" līdzdibinātāji un organizatori

Sazinies ar mums

E. [email protected]

T. +371 22001894

Mārtiņš Vecvanags - Ugunsstaigāšanas meistars

Vadījis starptautiskus uzņēmumus  150+ miljoniem eiro apgrozījumu un 1000+ darbiniekiem, bet kopš 2011. gada viņš strādā kā personības izaugsmes treneris

Profesionālais Maģistra grāds biznesa administrācijā, Individuālais un komandu koučs (Ericsson International). Emocionālās inteliģences novērtēšanas un attīstīšanas praktiķis (Genos International)

Ceļā uz meistara titulu ir instruktora sertifikācija (Zviedrijā) 2012. gadā. Mācības pie modernās ugunsstaigāšanas kustības pamatlicēja Tolija Burkana (Tolly Burkan) un daudziem citiem pasaulē pazīstamiem skolotājiem. Savu meistara titulu Mārtiņš saņēma 2016.gadā Bali, ko apstiprināja 3 meistaru konsīlijs.

Pēdējo piecu gadu laikā viņā vadītajos notikumos ir piedalījušies vairāk kā 5000 uzņēmēju, vadītāju un profesionālu atlētu no Baltijas, Kaukāza un Centrālāzijas valstīm, kā arī no ASV, Itālijas, Izraēlas, Somālijas, Brazīlijas un daudzām citām. Viņa skolnieku rindās ir tādas slavenības kā R.Bergmanis, V.Astafjevs, Kr. Porziņģis, A. Bagatskis u.c.

Baiba Kļava-Vecvanaga Ugunsstaigāšanas instruktore

Pēc ilggadēja pieredzes vadītājas pozīcijā lielos starptautiskos uzņēmumos Latvijā, Lietuvā un Gruzijā, Baiba kaislība ir darbs ar īpašajiem bērniem

Fire Hawk notikumos viņas galvenais fokuss ir tieši uz komandas saliedēšanas un mērķa orientācijas treniņiem, vadot dažādus savstarpēju sapratni, sadarbību un rezultativitāti ceļošus vingrinājumus.

Pieredzi un zināšanas krājusi pie tādiem pasaulē pazīstamiem treneriem un personības izaugsmes skolotājiem kā Rolfa un Osas Bekmaniem (Rolf Beckman & Åsa Beckman) (Zviedrija), Tollija Burkana (Tolly Burkan) un Kevina Akstela (Kevin Axtell) (ASV), kā arī novērtētākajiem Latvijas un Baltijas reģiona treneriem.

Starp Baibas klientiem ir tādi uzņēmumi kā Medilink (Invitros), Latraps, Jelgavas Football club, Compensa Vienna Insurance group UADB, Sanofi Aventis, Swedbank , SEB Dzīvība, Fontes un citi.

Mūsu klienti