Privāti notikumi ir mūsu īpašā mīlestība 

Ugunsstaigāšana vai citas transformējošas aktivitātes jums personiski nozīmīgos notikumos mums ir tuvas un īpaši mīļas. Nekas nevar pārspēt tuvu draugu vai ģimenes pasākumu, kurā mēs  kopā viens otru atbalstot paveicām kādu neticamu uzdevumu un un kopā līksmojam par paveikto. Jūsu ģimenes notikums, draugu saites, kāzas vai īpašas jubilejas iegūst pavisam cita līmeņa dziļumu un atmiņas kopā ar Fire Hawk.

Ja īpašu meklē pieredzi savai sporta vai izaugsmes nometnei vai vēlies publisku ugunsstaigāšanu savā novadā, droši sazinies - gan jau atradīsim risinājumu. Tālrunis: 29557234; Epasts: [email protected]

Ugunsstaigāšana

Mēs esam vadījuši privātas ugunsstaigāšanas gan vienam cilvēkam, kas vēlējās šo pieredzi tikai sev, gan pārim, gan ģimeņu kopām jubilejās un kāzās. Tie visi ir īpaši notikumi, kas prasa rūpību tos gatavojot un plānojot. Privāti notikumi ir tie, kur varam likt lietā visas savas zināšanas, radot neaizmirstamu un individualizētu pieredzi. Protams, arī jums ir jābūt gataviem veidot notikumu, kas pēc savas būtības ir daudz izjustāks, personiskāks un ir atķīrīgs no ierastas ballītes pie galda. Iedomājaties cik neatkārtojama ir jaunā pāra pieredze mičošanas laikā jaunajā dzīvē dodoties pāri ugunsceliņam 

Citas iespējas privātiem notikumiem 

Šīs ir dažas no aktivitātēm, kas parasti papildina privātas ugunsstaigāšanas. Pajautā un mēs pastāstīsim vairāk.

Sviedru telts - I-ni-pi

Mārtiņš ir saņēmis atļauju vadīt un mācīt tālāk šo Amerikas pamatiedzīvotāju rituālu saskaņā ar Taos Pueblos tradīciju.

I-ni-pi ir meditaciju vai lūgšanu ceremonija, bet savā tradīcijas pamatā tas pārdzimšanas rituāls. Tas dod iespēju tikt pāri racionālā prāta robežām, t.i. izpētīt sevi ārpus tipiskās domāšanas struktūras. Vairāku stundu garā tumsa un karstums ir lieli palīgi šajā procesā. Dalībnieki no telts iznāk attīrījušies gan fiziski, gan garīgi -  tīri un pārdzimuši. Sviedru telts palīdz ieraudzīt lietas, ko nebijām iedomājušies un atrast risinājumus, kas netiktu atrasti vai arī netiktu atrasti tik ātri.


Šis ir notikums cilvēkiem, kas viens otram uzticas un vēlas padarīt savu iekšējo pasauli krāsaināku, turklāt to darīt kopā. 

Jau vairākus gadu Mārtiņš šo rituālu veic tikai grupām uz kurām viņu aicina. Publiski tas nav pieejams. 


Ja vēlies to noorganizēt sev īpašiem cilvēkiem, sazinies ar viņu epasts: [email protected]